Inloggen

Pompkracht, echt iets voor jou!

Denk je dat jij het in je hebt om pompkracht te worden? En sta je te popelen om aan de slag te gaan? Meld je aan!
?

Shop medewerker Zeist

Terug

Woon je in Zeist, of op fietsafstand van, en zoek je een baan of een bijbaan? Wil je mee, met ons team, in de bus? 

Dan ben jij de shop medewerker voor ons teamAls shop medewerker ga je in teamverband aan de slag op diverse tankstations in de regio Zeist (Utrecht). De werkzaamheden bestaan uit ondersteunende taken in de winkel en het buitenterrein. Zoals vakken vullen, spiegelen, fifo, opruimen, schoonmaken en het reinigen van koffiemachines.

Het aantal uren kun je zelf kiezen: enkele uren per dag tot een volledige werkweek. Ook de dagen waarop je werkt.

Voor deze werkzaamheden heb je geen eigen vervoer nodig. Je komt op de fiets naar ons kantoor en wij zorgen dat je met het team op het tankstation komt.

Heb je interesse? Dan kun je ons van maandag tot en met vrijdag van 8:30 tot 17:00 telefonisch bereiken op 033-4228009. Ook kun je een mailtje sturen aan werk@pompkracht.nl: dan nemen wij contact met jou op.